Pohár ČKA   2018-2019  


Poslední aktualizace: pátek, 15. února 2019 16:29

Menu Aktuální výsledky - Muži Příští program - Muži Zpravodaje
Rozpisy
  Rozpis PČKA
  Finálový turnaj 
  Formulář přihl. 
MUŽI
Los (pavouk)
  Základní část
  Nadstavba
Výsledky
  1.předkolo
  2.předkolo
  3.předkolo
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony
ŽENY
Los (pavouk)
  Nadstavba
Výsledky
  1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony

TOPlist 

13.02.  Husovice C   PSJ Jihlava A    0:6 (4:12)
12.02.  Tehovec   TJ Třebíč    3:3 (8:8)
12.02.  Přerov A   Vyškov A   5:1 (10:6)
12.02.  Aš A   Rokycany A   0:6 (7:9)
12.02.  Solnice   Č.Třebová A   0:6 (3,5:12,5)
11.02.  Rychnov n/Kn   Dačice   4:2 (8:8)
06.02.  Česká Lípa   Duchcov   2:4 (8:8)
20.01.  Blansko A   Kamenice n/L   6:0 (10,5:5,5)
20.01.  Bohušovice n/O   Chomutov   6:0 (10,5:5,5)
17.01.  Rokycany B   Holýšov A   6:0 (10,5:5,5)
17.01.  Přerov A   Bohumín A   4:2 (10:6)
16.01.  Tehovec   Náchod A   5:1 (10:6)
16.01.  Lomnice A   Ústí n/L A   6:0 (kont.)
16.01.  Dynamo Liberec   Žižkov Praha   5:1 (9:7)
16.01.  Dobřany B   Chotoviny   4:2 (10:6)
16.01.  Česká Lípa   Praha Vršovice   5:1 (10:6)
16.01.  Trutnov A   Hořice B   3:3 (8:8)
15.01.  Chomutov   Bohušovice   4:2 (8:8)
14.01.  Rychnov n/Kn.   Konstruktiva A   4:2 (10:6)
14.01.  Husovice B   Prušánky   1:5 (8:8)
14.01.  Konstruktiva B   Solnice   1:5 (7:9)
13.01.  Kamenice n/L   Blansko A   4:2 (8:8)
13.01.  Aš A   Teplice Letná   6:0 (kont.)
10.01.  Loko Ústí n/L A   Lomnice A   1:5 (7:9)
17.02.  11:00  Duchcov  Česká Lípa
19.02.  18:00  Rokycany B  Slavoj Praha
19.02.  18:00  Prušánky  Husovice A
19.02.  18:00  Lomnice A  Dobřany A
19.02.  18:00  Blansko A  Val.Meziříčí
19.02.  19:00  Dačice  Rychnov n/Kn
20.02.  18:30  Dobřany B  Trnovany
21.02.  19:00  TJ Třebíč  Tehovec
26.02.  17:30  Vsetín  Rosice
26.02.  18:00  Rokycany A  Aš A
05.03.  17:00  Č.Třebová  Solnice
09.12.  Brno   Trutnov A  Rokytnice n/J A
09.12.  Brno   Dynamo Liberec  Hořice A
09.12.  Brno   Bohušovice  Jičín A
09.12.  Brno   Trnovany  Dobřany B
09.12.  Brno   PSJ Jihlava A  Husovice C
09.12.  Brno   Husovice A  Prušánky
09.12.  Brno   Dobřany A  Lomnice A
09.12.  Brno   Rokytnice n/J A  Trutnov A
09.12.  Brno   Slavoj Praha  Rokycany B
09.12.  Brno   Hořice A  Dynamo Liberec
09.12.  Brno   Rosice  Vsetín
09.12.  Brno   Val.Meziříčí  Blansko A
09.12.  Brno   Jičin A  Bohušovice
Aktuální výsledky - Ženy Příští program - Ženy
14.02.  Val.Meziříčí  Ratíškovice   4-,2 (10:6)
14.02.  Vyškov  Přerov   1:5 (4:12)
14.02.  PSJ Jihlava  Rosice   2:4 (5:11)
12.02.  Ratíškovice  Val.Meziříčí   1:5 (6,5:9,5)
07.02.  Hazlov B  Rokycany   0:6 (1,5:14,5)
29.01.  Konstruktiva  Slavia Praha   0:6 (5:11)
21.01.  Žižkov Praha  Náchod   2:4 (7:9)
15.01.  Hazlov A  Duchcov   4:2 (10:6)
06.12.  Ratíškovice  Bohumín   6:0 (15:1)
03.12.  Hazlov A  Dobřany   6:0 (13:3)
02.12.  Žižkov Praha     4:2 (9,5:6,5)
02.12.  PSJ Jihlava  Škoda Plzeň   5:1 (10,5:5,5)
19.02.  16:00  Rosice  PSJ Jihlava
27.02.  17:30  Slavia Praha   Konstruktiva
28.02.  17:00  Přerov  Vyškov
28.02.  19:00  Duchcov   Hazlov A
12  Brno   Husovice  Blansko
12  Brno   Blansko  Husovice
12  Brno   Náchod   Praha Žižkov
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
12  Brno   Rokycany   Hazlov B
web ČKA Fórum  Napište mně