Pohár ČKA   2022-2023 


Poslední aktualizace: pondělí, 28. listopadu 2022 16:48

Menu Aktuální výsledky - Muži Příští program - Muži Zpravodaje
Rozpisy
  Rozpis PČKA
  Finálový turnaj 
  Formulář přihl. 
  Seznam družstev
MUŽI
Los (pavouk)
  Základní část
  Nadstavba
Výsledky
  1.předkolo
  2.předkolo
3.předkolo
1.kolo
  Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony
ŽENY
Los (pavouk)
  Nadstavba
Výsledky
  1.kolo
Osmifinále
  Čtvrtfinále
  Semifin. a finále
Výkony
  Nejlepší výkony

TOPlist 

4.11. Kostelec n.Č.L. Svitavy 1:5 (4-12)
6.11. Svitavy B Brandýs n.L. 4:2 (6,5:9,5)
6.11. Radlice B Č.Kostelec B 1:5 (5:11)
7.11. Hr.Králové Solnice 2:4 (6:10)
8.11. Dvůr Králové B Dobruška 0:6 (4:12)
8.11. Hořice B Žižkov 1:5 (7:9)
9.11. Radlice A Vrchlabí 6:0 (16:0)
10.11. Šumperk B Odry 2:4 (7:9)
13.11. Č.Kostelec B Radlice B 5:1 (12,5:3,5)
13.11. Svitavy A Kostelec n.Č.L. 5:1 (9:7)
13.11. Blatná Rudná A 4:2 (9:7)
14.11. Dobruška Dvůr Králové n.L. B 4:2 (7,5:8,5)
14.11. Vrchlabí Radlice A 0:6 (4:12)
14.11. Solnice Hr.Králové 5:1 (10:6)
15.11. Trnovany Kuželky Aš B 4:2 (9:7)
17.11. Hlubina B Přerov B 4:2 (9:7)
15.11. Žižkov Hořice B 0,5:5,5 (4,5:11,5)
20.11. Brandys n.L. Svitavy B 1:5 (7:9)
22.11. MS Brno B Prušánky B 6:0 (12,5:3,5)
22.11. Nové Město n.M. B TJ Třebíč B 1:5 (5:11)
23.11. Kamenice n.L. B Nové Město n.M. A 3:3 (9:7)
23.11. Sezimovo Ústí Holýšov B 5:1 (11:5)
24.11. Kuželky Aš B Trnovany 6:0 (13:3)
27.11. Rudná A Blatná 1:5 (7:9)
         
         
         
         
29.11.2022 17:00 Odry Šumperk B
29.11.2022 16:30 Dobruška Náchod B
30.11.2022 18:00 Chotoviny Rudná B
11.12.2022 13:00 Solnice Slavoj Praha B
18.12.2022   Slavoj Praha B Solnice
7.12.2022 17:00 Č.Kostelec B Dvůr Králové n.L. A
29.11.2022 17:00 Svitavy B Svitavy A
11.12.2022 13:00 Svitavy A Svitavy B
6.12.2022 17:00 Holýšov B Sezimovo Ústí
11.12.2022 9:00 Rudná B Chotoviny
29.11.2022 16:00 Radlice A Hořice B
1.12.2022 17:00 Přerov B Hlubina B
7.12.2022 18:30 Prušánky B MS Brno  B
9.12.2022 17:00 Nové Město n.M. A Kamenice n.L. B
6.12.2022 17:00 Lomnice B Chomutov
11.121.2022      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
  DOC PDF 
číslo 1 číslo 1
číslo 2 číslo 2
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Archiv zpravodajů
2021-22
2019-20
2018-19
2017-18
2016-17
2015-16
2014-15
2013-14
2012-13
2011-12
2010-11
2009-10
2008-09
Aktuální výsledky - Ženy Příští program - Ženy
13.11. Kuželky Aš Konstruktiva 1:5 (5,5:10,5)
17.11. TJ Lomnice SKK Jičín 5:1 (11,5:4,5)
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
29.11.2022 17:00 Dačice Chotoviny
17.12.2022 14:00 Jičín Lomnice
1.12.2022 16:30 Odry Val.Meziříčí
25.02.  18:00   Přerov  Husovice 
25.02.  18:00   Přerov  Husovice 
       
       
       
       
       
       
       
       
25.02.  18:00   Přerov  Husovice 
25.02.  18:00   Přerov  Husovice 
web ČKA  Napište mně